Well, iubiSZ, imi mananci ultimii 13 ani jumatate din viata.:* Cu bune, cu rele; c-o fi, c-o pati ..noi ne iubim. Friends. Nothin' More. /:)
Ea-i fata cu care rad nopti intregi, care ma bate la cap de 2 seri ca vrea pierce in limba, care e disperata dupa ROZZZZZZZZZ, pe care in clasa a 6-a o strigam FAKE (baby, don't hate me. we'll miss those times..), care bea 2 Trompi odat' si merge toata ziua cu mine @Peda, ca nah, nu mai e iarna sa-l trimitem pe Arhip.
Cu ea plec de cate ori am chef, defapt, ne invoim de la diriga pe diverse motive. Cu ea am mers azi "LA FLORA" sa bem SUUUUCCCC ..bine, defapt cocktail. Si ciocolata calda. Si am povestit cate-n luna si-n stele.
Din cauza ei am iubit un tip 3 luni (:-w prietenii stiu de ce) ->stie ea cum a pornit tot. Dar na, prietenii se mai sacrifica.
Babe,nu stiu in ce masura ma consideri prietena ta, ne-am facut destul rau una alteia, cu buna stiinta ..ori fara sa stim, dar eu te consider.:x Si imi cer scuze pentru crizele mele ...zilnice. :))











































