Bbiu C.♥
'nu intru cu bocancii in vietile oamenilor, cu toate ca am bunul simt sa ma sterg pe ei.'
Se afișează postările cu eticheta
iubesc
.
Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta
iubesc
.
Afișați toate postările
..:(
Te iubeeeeeeesc, te iubesc, te iuubesc:| !
(poza facuta prin iunie, la casa memoriala Liviu Rebreanu.)
Postări mai vechi
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postări (Atom)